dokumento naudojimas

dokumento naudojimas
dokumento naudojimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Dokumente esančios informacijos naudojimas komerciniais ir nekomerciniais tikslais. atitikmenys: angl. use of document vok. Unterlage Benutzung rus. использование документа ryšiai: susijęs terminasdokumentas šaltinis Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymas (Žin., 1995, Nr. 107-2389; 2004, Nr. 57-1982)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем сделать НИР

Look at other dictionaries:

  • Unterlage Benutzung — dokumento naudojimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Dokumente esančios informacijos naudojimas komerciniais ir nekomerciniais tikslais. atitikmenys: angl. use of document vok. Unterlage Benutzung rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • use of document — dokumento naudojimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Dokumente esančios informacijos naudojimas komerciniais ir nekomerciniais tikslais. atitikmenys: angl. use of document vok. Unterlage Benutzung rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • использование документа — dokumento naudojimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Dokumente esančios informacijos naudojimas komerciniais ir nekomerciniais tikslais. atitikmenys: angl. use of document vok. Unterlage Benutzung rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Dokument — dokumentas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Juridinio ar fizinio asmens veikloje bet kokiu būdu, forma ar bet kokioje laikmenoje užfiksuota informacija. atitikmenys: angl. document; record vok. Dokument rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • document — dokumentas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Juridinio ar fizinio asmens veikloje bet kokiu būdu, forma ar bet kokioje laikmenoje užfiksuota informacija. atitikmenys: angl. document; record vok. Dokument rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • dokumentas — statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Juridinio ar fizinio asmens veikloje bet kokiu būdu, forma ar bet kokioje laikmenoje užfiksuota informacija. atitikmenys: angl. document; record vok. Dokument rus. документ… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • record — dokumentas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Juridinio ar fizinio asmens veikloje bet kokiu būdu, forma ar bet kokioje laikmenoje užfiksuota informacija. atitikmenys: angl. document; record vok. Dokument rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • документ — dokumentas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Juridinio ar fizinio asmens veikloje bet kokiu būdu, forma ar bet kokioje laikmenoje užfiksuota informacija. atitikmenys: angl. document; record vok. Dokument rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • conditional formatting — sąlyginis formatavimas statusas T sritis informatika apibrėžtis ↑Formato (1) naudojimas tik tiems dokumento komponentams (pvz., rašmenims, ↑pastraipoms, ↑langeliams), kurie atitinka nurodytą sąlygą. Sąlyginis formatas dažnai naudojamas… …   Enciklopedinis kompiuterijos žodynas

  • sąlyginis formatavimas — statusas T sritis informatika apibrėžtis ↑Formato (1) naudojimas tik tiems dokumento komponentams (pvz., rašmenims, ↑pastraipoms, ↑langeliams), kurie atitinka nurodytą sąlygą. Sąlyginis formatas dažnai naudojamas apipavidalinant ↑skaičiuoklės… …   Enciklopedinis kompiuterijos žodynas

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”